Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Słońce w II

images/Cyfry_rzymskie/II.png

Zwykle duży ma majątek - w drugim polu swój początek.

I niejeden co był w nędzy - tutaj doszedł do pieniędzy.

Miejmy jednak za regułę - że Słońce jest bardzo czułe.

Gdy złe kąty je obsiadły - cała forsa pójdzie w diabły.

Wesoły Horoskop - Leszek Szuman

Słońce w II

Jeśli Słońce będzie w domu WłH będzie cierpiał na choroby ust. W 25 roku życia poniesie rezultaty gniewu rządu a w konsekwencji straci swoje bogactwo. Nie powinno się tak stać, kiedy Słońce będzie w Znak Barana Baranie - gdy jest wywyższone.


Malefiki

Jeśli Słońce będzie w Koniunkcja ze szkodliwymi planetami WłH ma niewielką wiedzę o starożytnych, świętych pismach - Śastrach. Jego kondycja fizyczna ciągle jest słaba. Jeśli Słońce będzie aspektowane przez korzystne planety WłH będzie ochroniony od powyższych złych skutków stanie się nawet bogaty.

Jeśli Słońce spali Merkurego (odległość kątowa Merkurego od Słońca wyniesie od 0° do 8,5° WłH będzie się jąkał.


Benefiki

Jest prawdopodobne, że WłH nabędzie bogactwo jeśli wpływ korzystnych planet panujących zdominuje szkodliwe planety i ich działanie.

 Jeśli władca drugiego domu będzie umieszczony w jego znaku podniesienia, WłH będzie mówił zwięźle i wyraźnie, posiądzie wiedzę ze starożytnych pism, będzie uczony, będzie miał dobry wzrok. Taki układ powoduje Raja yogę, w wyniku której WłH nabędzie dobre imię, sławę i bogactwo.


Znaczenia

Drugi dom jest też sygnifikatorem bogactwa. Dlatego nieszczęście związane z domem bogactwa spowodowane przez Słońce powodują stratę bogactwa przez gniew.

Te wydarzenia sprawdzają się w 25 roku życia. To może zostać zweryfikowane tylko przez praktyczne doświadczenia. Jednakże, nie ma złych skutków jeśli Słońce i dom są aspektowane przez korzystne planety takie jak Jowisz i Wenus.

Ogólnie rzecz biorąc, Merkury, który jest sygnifikatorem mowy jest spalany w wartości kątowej do 8,5° jeżeli chodzi o bliskość Słońca i to zdeterminuje przewagę maleficzną wpływającą na mowę oraz sposób wyrażania się danej osoby.


Zdrowie

WłH dotkną choroby oczu.

W domu Słońce z niekorzystną planetą powoduje choroby oczu dlatego, że dom jest sygnifikatorem wzroku i wizji. Ponieważ dom będzie dotknięty przez Słońce i inne niekorzystne planety, wzrok będzie dotknięty dysfunkcjami.

To usposobienie też spowoduje utratę zdrowia jako, że Słońce sygnifikuje witalność a jego maleficzny wpływ osłabi tę witalność, co w konsekwencji doprowadzi do tego, że WłH będzie cierpiał z powodu chorób.

Jest bardziej niż prawdopodobne to, że złe skutki nie powstaną jeśli Słońce (w Koniunkcja z niekorzystną) jest aspektowane przez korzystną.

Jednakże złe uczucia całkowicie nie będą zniwelowane przez aspekt korzystnej planety. A choroby zmuszą do terapii zdrowotnej.


Władca domu

Bardzo życzliwe skutki zostały wskazane, jeżeli chodzi o mowę, imię, sławę i bogactwo, jeśli władca drugiego domu jest w jego znaku podniesienia. Te skutki na pewno będą doświadczane przez WłH jeśli władca drugiego domu w jego pozycji podniesienia będzie umieszczony w domach innych niż , , i .

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo