Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Jowisz w I

images/Cyfry_rzymskie/I.png

Pełnia życia, horyzonty – wolna myśl, szerokie fronty.

Lecz gdy aspekt zły napiera – widać cechy hochsztaplera

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

Jowisz w I

Jeśli w horoskopie Jowisz będzie we własnym znaku - Strzelcu Znak Strzelca albo Rybach Znak Ryb w pierwszy domu, - WłH będzie wspaniałym erudytą i będzie doświadczony w interpretacji Shastr.

WłH ma pełną wiedzę o trzech Wedach. Jest szczęśliwy a jego nauka trwa całe życie.

Jeśli Jowisz będzie w znaku podniesienia - Raku Znak Raka - wszelkie powyższe skutki w pełni będą zrealizowane w 16 roku życia.

WłH ucieszy się skutkami Raja yogi.

Natomiast jeżeli Jowisz umieszczony jest w domu wroga albo w znaku niekorzystnym lub też jest w Koniunkcja ze szkodliwymi planetami lub w osłabieniu - Koziorożcu Znak Koziorozca - WłH będzie pozwalał sobie na grzeszne czyny. WłH będzie miał niestały umysł i średnią rozpiętość życia, będzie bezdzietny, niewdzięczny, próżny, porzuci bliskich, jego relacje ze znajomymi nie będą dobre, podróże przyniosą nieszczęścia lub będą jałowe, będzie nieprzyjazny dla innych ludzi.

Jowisz jako, że jest największą korzystną graha pomiędzy wszystkimi planetami będąc w pierwszy domu w horoskopie otrzymuje ukierunkowaną siłę i rzuca drishti na piąty dom (oznaczający dzieci, umysł itd), sziódmy dom (oznaczający żonę, małżeństwo, pożycie małżeńskie, współpracę itd) i dziewiąty dom (oznaczający religię skłonność do zgłębiania wiedzy, bhagya, pomyślność, ojca itd).

Jowisz w pierwszy domu w wskazuje, że WłH jest pobłogosławiony wdziękiem przez Boga. Według Jataka Desamarga, kiedy Jowisz posiada przewyższającą siłę, zajmuje lagna, dziecko powinno być wolne od wszystkich nieszczęść. Dzieje się tak dlatego, że Jowisz umieszczony w pozycji Kendra niszczy złe skutki niekorzystnych pozycji wszystkich planet, tak jak lew jest w stanie zabić tysiące słoni.

Jatakaa Parijata mówi, że potężny Jowisz w pełnych promieniach, umieszczony w Kendra niszczy wszystkie aristhas tak jak szczera modlitwa do Śri Mahadeva niszczy wszystkie grzechy.

Jowisz w Strzelcu Znak Strzelca , będzie tam jako władca czwarty domu - Ryby Znak Ryb i .

Jeśli Jowisz będzie w Rybach Znak Ryb, będzie tam jako władca i dziesiąty domu - Strzelec Znak Strzelca.

Jeśli Jowisz będzie w Raku Znak Raka - w podniesieniu - zajmie pozycję władcy dziewiąty bhava. Yogi te są bardzo korzystne dla usposobienia WłH.

Jowisz w Strzelcu Znak Strzelca, Rybach Znak Ryb albo Raku Znak Raka w (Lagna, Kendra ) tworzy yogę Hamsa (Pancha Mahapurusha Joga), skutkiem której WłH na stopach będzie miał dobrze wróżące znaki: konchy, lotosu, ryby i ankusa, będzie posiadał piękne ciało, będzie lubiany przez innych, będzie prawy w usposobieniu, jasnego, czystego umysłu.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal