Wenus w II

images/Cyfry_rzymskie/II.png

Wenus w drugim domu.

Wenus w II

To, co piękne jest na świecie – radbyś kupić swej kobiecie.
Zaś kobieta chodzą słuchy – to co ma, wyda na ciuchy.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Właściciel horoskopu jest bogaty. Posiada dużą rodzinę, nie brakuje mu dobrego jedzenia, ma atrakcyjne oczy, jest pokornej natury, pomocny innym. Otrzyma piękną żonę w 32 roku życia.

Jeśli władca drugiego jest słaby albo zajmuje pozycję w domu 6, 8 albo 12, cierpi na choroby oczu. Jeśli Wenus jest złączona z Księżycem (kiedy władca drugiego jest szósty, ósmy albo dwunasty), Właściciel horoskopu cierpi na ślepotę, zmarnuje swoje bogactwo. Wenus da lepsze skutki, jeśli władca będzie we własnym znaku albo w podniesieniu, w drugim domu.

Kiedy Wenus jest w Byku, ASC będzie w Baranie a władca będzie drugi, jako władca 7 i 2 domu. Jeśli władca będzie w Wadze, ASC będzie Panną a władca będzie 2 jako władca 9 i 2 domu. Kiedy Wenus jest w Rybach (znaku podniesienia), ASC będzie Wodnikiem a władca będzie wysoki w 2 jako władca 4 i 9 domu. To są bardzo potężne yogi Dhana. Właściciel horoskopu Brihat Jataka będzie słodko przemawiał. Właściciel horoskopu Phaldeepika nabywa bogactwo z wielu źródeł i jest poetą. Właściciel horoskopu Saravali będzie bardzo bogaty, pokorny w mowie i cieszy się dobrym jedzeniem i napojami, jest pełny sławy i cieszy się luksusami wysokiej klasy (towarzystwo pięknych kobiet). Właściciel horoskopu Chamatkar Chintamani będzie słodko przemawiał i jest inteligentny, posiada wspaniałą sylwetkę i mnóstwo ozdób, lubi towarzystwo pięknych kobiet.

 

0
0
0
s2sdefault