Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Słońce w X

Położenie na zenicie - dyskontuje się sowicie.

To co jest zaplanowane - bywa urzeczywistniane.

Często widać już w młodości - blask dystynkcji i godności.

Niejednemu znów się zdarza - że odstawia dygnitarza.

Wesoły Horoskop - Leszek Szuman

Słońce w X

W 18 roku życia WłH pobłogosławiony będzie sławą.

Jeśli Słońce aspektują trzy planety WłH będzie lubiany przez - króla - rząd,WłH wykonuje pobożne uczynki, będzie bardzo odważny i dzielny, cieszy się dobrą reputacją.

Jeśli Słońce jest wychwalone (jest w Baranie) albo jest w jego własnym znaku - Znak Lwa Lwie WłH dzięki swoim osiągnięciom i dobrym cechom stanie się potężny i sławny.

WłH zbuduje zbiorniki wodne, studnie, świątynie lub domy dla braminów; także jest możliwe, że stworzy miejsca w których schronienie przyjmą krowy.

Jeśli Słońce będzie w znaku szkodliwym albo będzie aspektowane, czy zrzeszy się z malefikam, mogą wystąpić problemy natury zawodowej. Kariera stanie pod znakiem zapytania. WłH będzie pozwalał sobie na złe czyny, będzie niegodziwy w zachowaniu, niemoralny i grzeszny.

Słońce w posiada ogromny potencjał, ponieważ otrzymuje kierunkową siłę w tym domu. Jeśli nie jest dotknięte przez szkodliwy wpływ da wszystkie życzliwe skutki wspomniane powyżej.

Kiedy Słońce jest wychwalone w domu, będzie Znak Raka znak Raka i jak władca domu - domu bogactwa - da początek doskonałej Dhana Yodze, która sprawi, że WłH stanie się bardzo bogaty i wspaniale będzie prosperować. Stanie się człowiekiem wysokiego stanu.

Jeśli Słońce jest w swym własnym znaku, Lwie, władca będzie w , stworzy potężną Raja Yogę.

Niebezpieczeństwo polega na maleficznym wpływie Słońca, które może spowodować negatywne skutki. W tej pozycji dom karmy może stać się podstawą materialnego błogosławieństwa i w rezultacie sprawić, że WłH wykorzysta źle korzystny los oraz karmę i ostatecznie dopuści się grzesznych czynów.

WłH jest pobłogosławiony dziećmi, jest mądry i bogaty. Ucieszy się komfortem i podróżami.

Osiąga sukces w swojej profesji, pozostaje niepokonany i jest szlachetny.

Ogólnie osiąga wysoki status społeczny.

WłH sprawia ból matce (jako, że Słońce szkodliwie aspektuje czwarty dom, który jest sygnifikatorem matki) co powoduje niekorzystne relacje.

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo