Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Wenus w V

images/Cyfry_rzymskie/V.png

Znamy różnych takich gości – co specami są w miłości.

Wielu zaś zajęcia szuka – tam, gdzie jest ceniona sztuka.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

Wenus w V

WłH będzie bardzo inteligentny i zostanie ministrem albo dowódcą armii. Jego matka będzie długowieczna. Będzie miał dzieci jak również żonę.

WłH będzie szanowany i zaszczycony przez Rząd. Będzie zdolnym ministrem a jego żona będzie pełna szczęścia.

Jeśli Wenus jest w Koniunkcja z niekorzystną planetą albo jest w niekorzystnym domu lub w znaku osłabienia, WłH będzie apatyczny i pozostaje na utrzymaniu dzieci.

Jeśli Wenus jest w Koniunkcja z korzystnymi planetami albo jest we własnym znaku albo w podniesieniu WłH jest bardzo inteligentny, doświadczony w światowych sprawach, posiada dzieci, pojazdy i cieszy się podróżami.

Wenus da bardzo korzystne skutki zgodnie ze znaczeniami piąty domu.

Dla Panny Znak Panny, Koziorożca Znak Koziorozca i początku Wodnika Znak Wodnika, Wenus udowodni korzystniejsze wpływy, ponieważ Wenus jest yogakaraka dla przodków a piąty dom jest bardzo pomyślnym domem dla planety. Wenus będąc żeńską planetą da więcej córek niż synów.

Osoba opisana w Brihat Jataka będzie inteligentna.

WłH Phaldeepika będzie bogaty i zajmuje pozycję podobną królowi. WłH posiada szczęście dzięki dzieciom i będzie bardzo inteligentny.

WłH Saravali będzie szczęśliwy, posiada dzieci i wielu przyjaciół, lubuje się w zadowalaniu zmysłów i będzie bardzo bogaty. Będzie ministrem albo sędzią.

WłH Chamatkar Chintamani będzie miał dzieci ale nie doświadcza dzięki temu szczęścia. Nie jest odważny ale uzyskuje sukces w przedsięwzięciach dzięki mozolnej pracy. WłH będzie wykształcony ale nie będzie np poetą.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal