Wenus w V

images/Cyfry_rzymskie/V.png

Wenus w piątym domu.

Wenus w V

Znamy różnych takich gości – co specami są w miłości.
Wielu zaś zajęcia szuka – tam, gdzie jest ceniona sztuka.

Na podstawie książki Leszka Szumana - Wesoły Horoskop

 

Właściciel horoskopu jest bardzo inteligentny i jest ministrem albo dowódcą armii. Jego matka będzie długowieczna, ma dzieci jak również żonę. Właściciel horoskopu jest szanowany i zaszczycony zostaje przez Rząd, będzie zdolnym ministrem a jego żona będzie pełna szczęścia.

Jeśli Wenus jest złączona z szkodliwą albo jest w niekorzystnym domu albo w znaku osłabienia, Właściciel horoskopu będzie apatyczny i pozostaje na utrzymaniu dzieci. Jeśli Wenus jest złączona z korzystnymi albo jest w jej własnym znaku albo w podniesieniu Właściciel horoskopu jest bardzo mądry, doświadczony w światowych sprawach, posiada dzieci, pojazdy i cieszy się podróżami.

Wenus da bardzo korzystne skutki zgodnie ze znaczeniami 5 domu. Dla Panny, Koziorożca i początku Wodnika, Wenus udowodni korzystniejsze wpływy, ponieważ Wenus jest yogakaraka dla przodków a piąty jest bardzo pomyślnym domem dla planety. Wenus będąca żeńską planetą da więcej córek niż synów.

Osoba Brihat Jataka będzie inteligentna. Właściciel horoskopu Phaldeepika jest bogaty i zajmuje pozycję podobną królowi. Właściciel horoskopu posiada szczęście dzięki dzieciom i jest bardzo inteligentny. Właściciel horoskopu Saravali będzie szczęśliwy, posiada dzieci i wielu przyjaciół, lubuje się w zadowalaniu zmysłów i jest bardzo bogaty. Będzie ministrem albo sędzią. Właściciel horoskopu Chamatkar Chintamani ma dzieci ale nie doświadcza dzięki temu szczęścia. Właściciel horoskopu nie jest odważny ale uzyskuje sukces w przedsięwzięciach dzięki mozolnej pracy. Właściciel horoskopu jest wykształcony ale nie będzie np poetą.

0
0
0
s2sdefault