Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Jowisz w II

images/Cyfry_rzymskie/II.png

Rozmach, gest, szerokie plany – pieniądz jest tu uwielbiany.

Ale kątów złych znamiona – nieraz dają fanfarona.

Leszek Szuman - Wesoły Horoskop

Jowisz w II

Jeśli w horoskopie Jowisz znajdzie się w drugi domu WłH będzie bogaty i inteligentny...

Coś co WłH przepowie zdarzy się na pewno. W 16 rok życia WłH ucieszy się finansowymi zyskami i pomyślnością w przedsięwzięciach związanych z rolnictwem.

WłH będzie bardzo potężny. Jeśli Jowisz jest we własnym znaku - Strzelcu Znak Strzelca lub Rybach Znak Ryb czy w znaku podniesienia - Raku Znak Raka, WłH będzie dobrze prosperował i z pewnością będzie bogaty.

Jeśli Jowisz jest umieszczony w diagramie w Koniunkcja ze szkodliwymi planetami będą występowały przeszkody w edukacji i możliwe, że WłH stanie się złodziejem, kłamcą i będzie wulgarnie się wyrażał.

Jeśli Jowisz będzie w upadku, w Koniunkcja z malefikami, WłH będzie niemoralnym pijakiem. WłH zniszczy rodzinę i zwiąże się z żonami innych lecz będzie bezdzietny.

Jowisz w drugi domu da w życiu finansową pomyślność wcześnie.

drugi dom też oznacza edukację i Jowisz zrzeszony z niekorzystnymi spowoduje przeszkody w nauce. drugi dom też oznacza mowę i rodzinę. Jowisz jest sygnifikatorem dzieci. Jeśli będzie dotknięty albo będzie w znaku osłabienia nie pobłogosławi narodzinami potomka. Jeśli Jowisz będzie w Strzelcu Znak Strzelca, będzie Skorpion Znak Skorpiona i Jowisz będzie w drugi domu jako władca drugi i piąty domu.

Jeśli Jowisz będzie w Rybach Znak Ryb, będzie Wodnik Znak Wodnika i Jowisz będzie drugi jako władca drugi i jedenasty domu.

Jeśli Jowisz będzie w Raku Znak Raka - jego znaku podniesienia - będą Bliźnięta Znak Blizniat i wtedy Jowisz będzie w drugi jako władca sziódmy i dziesiąty domu. Takie układy to potężna Dhana yoga.

Panna Znak Panny na też będzie bardzo korzystna w domu drugi.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal