Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Jowisz w VII

Jeśli Jowisz w horoskopie będzie w sziódmy domu, WłH będzie posiadał wysokie wykształcenie, będzie miał dużo finansowych zysków a jego żona będzie uczona. Będzie cnotliwy i zdolny do poświęceń.

Jeśli władca sziódmy będzie słaby lub znajdzie się w Koniunkcja z Rahu , Ketu , Saturnem albo Marsem albo jest aspektowany przez niekorzystną planetę, WłH będzie wiązał się z kobietami innymi niż jego żona.

Jeśli Jowisz jest w Koniunkcja z korzystnymi, jest we własnym znaku albo w znaku podniesienia, WłH będzie posiadał tylko jedną żonę, do której będzie przywiązany a dzięki temu zyska bogactwo. WłH będzie szczęśliwy i zdobędzie wielki szacunek w 34 roku życia.

Jowisz to naturalna korzystna graha i daje bardzo korzystne skutki w kwestii edukacji, finansów i małżeńskich relacji.

WłH staje się niemoralny jeśli władca sziódmy domu jest słaby i zrzesza się albo aspektują go niekorzystne. Te same skutki wywoła Jowisz złączony albo aspektowany przez niekorzystne.

Lepsze skutki da Jowisz we własnym znaku albo w znaku podniesienia. Kiedy Jowisz posiada trzeci i dwunasty dom w natalnym diagramie przewidywane są dobre skutki. Podobnie Jowisz posiadający ósmy dom.

Kiedy Jowisz jest we własnym znaku - Strzelcu Znak Strzelca w sziódmy domu, będą Bliźnięta Znak Blizniat i Guru będzie wtedy w sziódmy domu, jako władca sziódmy i dziesiąty domu.

Kiedy Jowisz jest w Rybach Znak Ryb, będzie Panna Znak Panny i wtedy będzie w sziódmy, jako władca czwarty i sziódmy domu. Takie układy manifestują potężne yogi Dhana.

Kiedy w domu sziódmy Jowisz będzie w Kendra do , jego pozycje w Strzelcu Znak Strzelca, Rybach Znak Ryb albo Raku Znak Raka utworzą yogę Hamsa.

Osoba opisana w Brihat Jataka przewyższy ojca w dobrych cechach.

WłH opisany w Phaldeepika ma dobrą żonę, jest pobłogosławiony dziećmi i jest hojniejszy niż jego ojciec.

WłH w Saravali jest przystojny, dostaje piękną żonę i znajdzie się na pozycji wyższej od ojca, biorąc pod uwagę dobre cechy. WłH będzie oratorem, poetą, głową miasta lub wsi i słynie z wysokiego wykształcenia.

WłH w Chamatkar Chintamani będzie wysoce inteligentny, potężny i bardzo przystojny.

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal