Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Strzelec

Większość panien z Strzelca to dziewczyny ładne, reprezentacyjne i atrakcyjne. Jedną z zasadniczych wad jest to, że nie przychodzi im łatwo dostosowanie się do partnera. Mąż pani Łuczniczki musi być spokojny, wyrozumiały i ustępliwy. Wtedy Strzelec będzie dla niego wspaniałą towarzyszką życia. Zaś mąż będzie nią tak zaabsorbowany, że mu nie starczy czasu na jakieś pozamałżeńskie znajomości.

Strzelec ma szerokie zainteresowania, chętnie porusza w towarzystwie tysiące tematów, ale na ogół powierzchownie. Zmartwień sercowych żona ze Strzelca nie potrafi dusić w sobie. Lubi opowiadać o nich przygodnym słuchaczom. Nim napotka odpowiedniego dla siebie partnera, upłynie czasem dużo wody w rzece. Jest bowiem wymagająca i przebiera wśród kandydatów; lekkoduchy i typy niepoważne nie mają u niej szans. Łuczniczka lubi też sięgać wysoko. Rozgląda się wśród ludzi na stanowiskach, z tytułami, mundurem oraz... doświadczeniem. Pragnie bowiem błyszczeć i wzbudzać zainteresowanie u boku męża, który już do czegoś w życiu doszedł.

Trzeba dodać, że panie Strzelec rozwodzą się stosunkowo łatwo. W kolejności swych astralnych sióstr stoją na trzecim miejscu (statystycznie).

Strzelec to typ szczery, otwarty. Często nie liczy się ze słowami i mówi to co myśli. Bije od niej swoboda i radość życia. Do jej najważniejszych cech charakteru należą: uczciwość i prostolinijność. Jej opinię często natomiast psują pozory. Winne temu jest niczym nieskrępowane postępowanie pani Strzelec.

Najodpowiedniejszymi partnerami dla Łuczniczki są: BARAN, LEW, WODNIK i WAGA. Baran ze względu na .podobne temperamenty, usposobienie, radość życia, pewną beztroskę i aktywność. Chociaż nieraz padają ostre słowa, burze mijają szybko. Lew także nadaje się na partnera dla Łuczniczki. Szczerość i otwartość dominują u obojga, a poza tym: rozmach życiowy, podobne temperamenty, towarzyskość, wesołość i pełny optymizm. Wodnik jako znak przeciwstawny często także harmonizuje z Łuczniczką. Również i Waga bywa odpowiednim partnerem pani Strzelec. Oboje cechuje bowiem pewna wytworność, bywają ambitni, nie małostkowi i lubiani w towarzystwie.

 

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal