Władca VI w domach

Władca szóstego domu w domach.

Władca VI w domach

1 dom

Właściciel Horoskopu będzie chorowity, sławny, nieprzyjazny własnym znajomym, bogaty, honorowy, śmiały i cnotliwy.

2 dom

Właściciel Horoskopu będzie śmiały, sławny, możliwe, że wyprowadzi się z własnej ojczyzny, będzie szczęśliwy, stanie się zręcznym mówcą i zawsze zainteresowany będzie własną pracą.

3 dom

Właściciel Horoskopu będzie gniewny, zostanie pozbawiony odwagi, nieprzyjazny wszystkim. Jego podwładni będą nieposłuszni.

4 dom

Właściciel Horoskopu będzie pozbawiony szczęścia ze strony matki, będzie inteligentny, dobry mówca, wspaniały orator, zazdrosny, złośliwy i bardzo bogaty.

5 dom

Właściciel Horoskopu będzie miał zmienne finanse. Doświadczy wrogości własnych synów i przyjaciół. Będzie szczęśliwy, samolubny, geniusz.

6 dom

Właściciel Horoskopu będzie miał konflikt z grupą krewnych, jest przyjazny innym i ucieszy się przeciętnym szczęściem, średnie bogactwo.

7 dom

Właściciel Horoskopu będzie pozbawiony szczęścia przez związek małżeński. Będzie sławny, cnotliwy, honorowy, śmiały i bogaty.

8 dom

Właściciel Horoskopu będzie chorowity, nieprzyjazny, zazdrosny o bogactwo innych, będzie zainteresowany żonami innych i stanie się nieczysty.

9 dom

Właściciel Horoskopu zamieni kamienie w las, będzie często zmieniał profesję.

10 dom

Właściciel Horoskopu będzie zdrowy, znany wśród ludzi, cieszy się poważaniem, nie jest przyjazny ojcu i żyje szczęśliwie w obcym kraju. Będzie utalentowanym mówcą.

11 dom

Właściciel Horoskopu zyska bogactwo wrogów, będzie cnotliwy, śmiały i nieco pozbawiony szczęścia związanego z przyjemnościami seksualnymi.

12 dom

Właściciel Horoskopu zawsze spędza czas na złych uczynkach, będzie wrogi uczonym ludziom i będzie torturował żywe istoty.

0
0
0
s2sdefault