Władca XII w domach

Władca dwunastego domu w domach.

Władca XII w domach

1 dom

Właściciel Horoskopu będzie marnotrawcą, będzie posiadał słabą konstytucję cielesną, cierpi na śluzowe choroby, będzie pozbawiony bogactwa i wykształcenia.

2 dom

Właściciel Horoskopu cały swój czas spędzi na niepomyślne czynności, będzie religijny, posiada umiejętność słodkiej mowy jest obdarzony cnotami i szczęściem.

3 dom

Właściciel Horoskopu jest pozbawiony braterskiej miłości, nienawidzi innych.

4 dom

Właściciel Horoskopu jest pozbawiony szczęścia przez matkę i dzień po dniu gromadzi ziemie, ma straty związane z podróżami i domami.

5 dom

Właściciel Horoskopu będzie pozbawiony synów i nauki. Odwiedza świątynie.

6 dom

Właściciel Horoskopu poniesie straty poprzez wrogość własnych poddanych, gniewny, grzeszny, marny i wchodzi w związki z żonami innych.

7 dom

Właściciel Horoskopu ponosi wydatki przez żonę, nie cieszy się szczęściem małżeńskim i jest pozbawiony nauki oraz siły.

8 dom

Właściciel Horoskopu zawsze zyskuje, będzie rozmawiał uprzejmie, ucieszy się średnią rozpiętością życia i będzie obdarzony wszystkimi dobrymi cechami.

9 dom

Właściciel Horoskopu zhańbi starszych ludzi, będzie nieprzyjazny, zawodzi przyjaciół oraz będzie zawsze nastawiony na osiąganie jedynie własnych korzyści.

10 dom

Właściciel Horoskopu ponosi wydatki przez osoby związane z władzą, cieszy się tylko umiarkowanym ojcowskim błogosławieństwem.

11 dom

Właściciel Horoskopu poniesie straty, opiekują się nim inni ludzie i czasami także zyskuje dzięki innym.

12 dom

Właściciel Horoskopu będzie stawał wobec konieczności poważnych wydatków, nie będzie posiadał materialnego szczęścia, będzie drażliwy i złośliwy.

0
0
0
s2sdefault