Odwiedza nas 177 gości oraz 0 użytkowników.

Zodiakalni partnerzy

Pan Rak i Pani Skorpion

Należy się spodziewać, że współżycie pani Skorpion z Rakiem będzie trochę trudne. Ona kolczasta róża, on zaś psychicznie miękki, łagodny i ustępliwy we współżyciu domowym.

Ona gorąca, aktywna, cięta i trochę chropowata. Ostro zarysowana indywidualność, to cechy przewodnie panny Skorpion i to bez względu na jej kwalifikacje indywidualne. Oto cechy, które męża Raka łatwo mogą zepchnąć w kąt.

Jego wrażliwe i. często przeczulone usposobienie nie pozwala przeciwstawić się gwałtownej dynamice partnerki. A kiedy pan Rak, dla świętego spokoju, zrezygnuje z własnej indywidualności, pokornie znosząc przy tym kaprysy swej pani, "jadając z ręki towarzyszki", spadnie do roli biernego pantoflarza. Wówczas dopiero pani Skorpion już całkiem będzie miała męża za nic.

Gorzej, że w życiu seksualnym gorącej, namiętnej i wymagającej, tak ilościowo jak i jakościowo, pani Skorpion, pan Rak nie potrafi dotrzymać kroku. I to jest bodajże najbardziej drażliwy punkt ich wspólnych kontaktów.

Profesor Jung przyznaje tej parze co prawda aż 4 punkty, mając na myśli chyba sytuację odwrotną, czyli pana Skorpiona i pannę Rak. Według doświadczenia autora bowiem, władcze zapędy pani Skorpion, jej wybujały seksualizm, upór i nieustępliwość, potrafią łagodnemu Rakowi gruntownie obrzydzić życie, jeżeli pragnąłby on zachować własną indywidualność.

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

  • Start...
enfrdeitptrues

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo