Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Panna

 

Już na wstępie należy zaznaczyć, że panie o usposobieniu romantycznym nie napotkają u panów ze znaku Panny na właściwy grunt. Pannie brak bowiem odpowiedniej anteny do recepcji podobnych uczuć. Nie jest to typ, który by swej lubej grał na mandolinie i śpiewał ballady.
Seks-bomba uperfumowana za uszami i biegająca po mieszkaniu w majtkach oraz z różą w zębach, wywołałaby u pana z Panny konsternację. Raczej chętnie natomiast zgodziłby się na rolę mydła lub szczotki w jej ręce, bo Panna szuka nie kochanki, a żony! We współżyciu mąż ze znaku Panny jest trochę trudny, chyba z powodu nadmiaru zalet. W porównaniu z innymi znakami, panowie z Panny mają w swym życiu stosunkowo niewiele miłostek. W ich małżeństwie więcej niż dwoje dzieci to wyjątek. Większość starych kawalerów niestety ma słońce w tym znaku zodiaku.

Dziewczyna, którą chłopiec ze znaku Panny wybrał za żonę, może być pewna jego wierności - oczywiście na zasadzie wzajemności. Ze strony partnera nie będą ją czekały żadne przykre niespodzianki, lecz inne chyba też nie, bo Panna ma za mało fantazji i życiowego rozmachu... Chłopiec z Panny, trzeźwy, o chłodnej głowie, na wszystko patrzy okiem krytyka, bez afektu. Na męża nadaje się on tylko dla kobiet o podobnym usposobieniu. Okazywanie mu uczuć gorących, miłego nieraz braku rozsądku, spowodowanego namiętnością, najczęściej będzie trafiało w próżnię. Warto także wiedzieć, że Panna nienawidzi głupoty tak samo jak brudu. Nie jest wskazane wytykanie Pannie błędów. Mąż zna je przecież najlepiej sam, a krytyki swojej osoby nie lubi bardzo, chociaż sam często bywa strasznym zrzędą.

Mężom ze znaku Panny na ogół trudno dogodzić. Zawsze będzie im się zdawało, że wszystko wiedzą lepiej, że są oszczędniejsi, gospodarniejsi i mniej wymagający, niż ich żony. Ich roztropność i praktyczne podejście do życia są dla kobiety uczuciowej wręcz irytujące.

Można przypuszczać, że człowiek, który wymyślił planowanie, na pewno miał słońce w znaku Panny.

Kiedy w domu coś się zepsuje, można być pewnym, że mąż Panna bez niczyjej pomocy naprawi uszkodzenie. Umoralniające kazania dla niesfornych dzieci wygłasza najlepiej ojciec z tego znaku. Panna jako mąż bardzo lubi, kiedy żona zasięga jego rady i opinii. Tę przyjemność można mu zrobić łatwo. Męża Pannę trudno owinąć sobie dookoła palca, lecz można na nim polegać.

Jeżeli któraś żona Panny chciałaby narzekać na męża, niech sobie uprzytomni, że on ciężko pracuje na utrzymanie rodziny i nie narzeka. Stara się usilnie, aby swoim bliskim zapewnić dostatek i aby dobrze wychować dzieci.

Panna należy do znaków bardzo ofiarnych, mało egoistycznych. Chętnie poświęca się dla rodziny, nie żądając niczego w zamian.

 

Na podstawie książki Leszka Szumana "W kręgu znaków zodiaku"

Free download - Pobierz za darmo

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal