Jedenasty dom - Labh bhava

Jedenasty dom - Labh bhava.

Jedenasty dom - Labh bhava

Stryje i stryjenki (strona ojca) są jedenastym domem, ponieważ jest to trzeci dom (rodzeństwa) od dziewiątego (ojca).

dom wskazuje zwykle najstarszego brata. Jeśli miałbyś dwóch braci albo siostry, które były starsze jedenasty dom reprezentowałby twojego starszego brata i jedenasty dom od jedenastego (dziewiąty dom) byłby następnym, najstarszym rodzeństwem.

Skutki Labh Bhava

W przypadku gdy władca Labh bhava znajdzie się w samym Labh albo znajdzie się w Kwadratura kącie, albo w Trygon trójcy od - Lagna efektem będzie wiele zysków. Podobnie jeśli ładca Labh jest wysoki, mimo spalania, będzie wiele zysków.

Jeśli władca Labh jest w Dhanu Bhava a władca Dhanu jest w Kwadratura kącie wraz z Jowiszem zyski będą wielkie.

Jeśli władca Labh jest w Sahaj Bhava a Labh Bhava jest zajęty przez korzystne WłH zyska bogactwo w 36 roku życia.

Jeśli władca Labh jest w yuti - Koniunkcja z korzystnymi w kącie albo w trygonie WłH nabędzie bogactwo w czterdziestym roku życia.

Właściciel Horoskopu będzie posiadał ogromne bogactwo jeśli Labh Bhava jest zajęty przez Jowisza a Dhanu Bhava i Dharm Bhava, kolejno są władane przez Księżyc i Wenus.

W przypadku gdy Jowisz, Merkury i Księżyc znajdzie się w domu od Labh WłH będzie wspomagany finansowo i zgromadzi bogactwo, ziarno, dobry los, diamenty i ozdoby. Zyska bogactwo w 33 roku życia jeśli władca Labh jest w - Lagna a władca ascendentu jest w Labh Bhava.

Jeśli władca Labh będzie w Dhanu Bhava, natomiast władca Dhanu jest w Labh Bhava, WłH zgromadzi obfite bogactwo po małżeństwie.

Jeśli władca Labh będzie w Sahaj Bhava, natomiast włdca Sahaj jest w Labh Bhava WłH zyskuje bogactwo jedynie przez dobre narodziny.

Nie będzie żadnych zysków pomimo licznych wysiłków jeśli władca Labh jest w upadku, w spalaniu albo znajdzie się w Ari, Randhr albo Vyaya Bhava ze szkodliwą planetą.

0
0
0
s2sdefault