Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Jedenasty dom - Labh bhava

Jedenasty dom - Labh bhava.

Tags: Bhavas, Domy, Labh bhava, Jedenasty dom

Jedenasty dom - Labh bhava

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Ciocie i wujkowie ze strony ojca są jedenastym domem, ponieważ jest to trzeci dom (rodzeństwa) od dziewiątego (ojca).
Jedenasty dom jest zwykle najstarszym bratem. Jeśli miałbyś dwóch braci albo siostry, które były starsze jedenasty dom reprezentowałby twojego starszego brata i jedenasty dom od jedenastego (dziewiąty dom) byłby następnym najstarszym rodzeństwem.

Skutki Labh Bhava

W przypadku gdy władca Labh bhava znajdzie się w samym Labh albo znajdzie się w kącie, albo w trójcy od Lagna efektem będzie wiele zysków. Podobnie jeśli Pan Labh jest wysoki, mimo spalania, będzie wiele zysków.

Jeśli Pan Labh jest w Dhanu Bhava a Pan Dhanu jest w kącie wraz z Jowiszem zyski będą wielkie.
Jeśli Pan Labh jest w Sahaj Bhava a Labh Bhava jest zajęty przez korzystne Właściciel Horoskopu zyska bogactwo w 36 roku życia.
Jeśli Pan Labh jest yuti (w koniunkcji) z korzystnymi w kącie albo w trygonie Właściciel Horoskopu nabędzie bogactwo w czterdziestym roku życia.

Właściciel Horoskopu będzie posiadał ogromne bogactwo jeśli Labh Bhava jest zajęty przez Jowisza a Dhanu Bhava i Dharm Bhava, kolejno są władane przez Księżyc i Wenus.

W przypadku gdy Jowisz, Merkury i Księżyc znajdzie się w jedenastym domu od Labh WłH będzie wspomagany finansowo i zyska bogactwo, ziarno, dobry los, diamenty i ozdoby. Zyska bogactwo w 33 roku życia jeśli Pan Labh jest w Lagna a Pan Lagna jest w Labh Bhava.

Jeśli Pan Labh będzie w Dhanu Bhava, natomiast Pan Dhanu jest w Labh Bhava, nagromadzi obfite bogactwo po małżeństwie.
Jeśli Pan Labh będzie w Sahaj Bhava, natomiast Pan Sahaj jest w Labh Bhava zyskuje bogactwo jedynie przez narodziny i jest obdarzony doskonałymi ozdobami.

Nie będzie żadnych zysków pomimo licznych wysiłków jeśli Pan Labh jest w spadku, w spalaniu albo znajdzie się w Ari, Randhr albo Vyaya Bhava z szkodliwą planetą.

Drukuj E-mail

0
0
0
s2sdefault

Dotacja

Możesz pomóc w utrzymaniu strony składając niewielki datek.
Kliknij w link, wpisz kwotę i zatwierdź.
Dziękuję!
PayPal

Free download - Pobierz za darmo